top of page

Zesłanie Ducha Świętego

28.05.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny, a także okres spowiedzi wielkanocnej.

2. Powoli dobiega końca miesiąc maj. Zapraszam zatem na ostatnie Nabożeństwa Majowe w tym roku po Mszy św. codziennej o godz. 17:00.

3. Od czwartku rozpoczynamy czerwiec – miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym po Mszach świętych codziennych będziemy odmawiać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W najbliższy piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30, adoracja w czasie której okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty, o 17:00 Litania do NSPJ, a po niej Msza św. Zapraszam i zachęcam dzieci, które w tym roku przyjęły Komunię Świętą do skorzystania w tym dniu z Sakramentów świętych i rozpoczęcie Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca.

5. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające po Mszy św. o godz. 8:00.

6. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Trójcy Przenajświętszej, a także Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam serdecznie dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w swoich odświętnych strojach na Mszę św. o godz. 10:30. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową z Matkami Różańcowymi o godz. 10:00.

7. Zapowiedzi Przedślubne: Michał Szok kawaler zamieszkały w Koczku i Malwina Zalewska panna zamieszkała w Kamionku Zapowiedź Pierwsza

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, również Mały Gość a także inne materiały do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

9. Ogłoszenia pozaparafialne znajdują się na parafialnej tablicy ogłoszeń. W najbliższą Sobotę Dzień Rodziny na placu przyszkolnym od godz. 11:00.

bottom of page