XXII Niedziela Zwykła

3.09.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Drugą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 procesja eucharystyczna.

3. Uwaga od dzisiejszej niedzieli zmiana porządku Mszy św. Niedzielnych. Msze św. niedzielne będą odprawiane o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00.

4. W poniedziałek uroczyste rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Zaprasza na uroczystą Msze św. na godz. 9:00. Od godz. 8:30 będzie okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

5. Za tydzień w niedzielę podczas każdej Mszy św. święcenia plecaków oraz przyborów szkolnych zarówno przedszkolaków jak i uczniów każdej grupy wiekowej bez wyjątku.

6. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z rodzicami i dziećmi, którzy w tym roku szkolnym będą się przygotowywały do Pierwszej Komunii świętej.

7. Przez najbliższych kilka niedziel przy wejściu do kościoła będą rozstawione skarbonki na renowację zewnętrznych drzwi kościoła. Kto będzie chciał będzie mógł wspomóc sfinansowanie tych prac.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł i Mały Gość w cenie 7 zł. inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.