top of page

XV Niedziela Zwykła

16.07.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Piętnastą Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii przybyłych gości, którzy czas swojego letniego wypoczynku spędzają w naszym pięknym regionie.

3. Zapraszam na Msze św. niedzielne w czasie wakacji: w miesiącu lipcu i sierpniu o godz. 8:00, 10:30 i 18:30, a w dni powszednie o godz. 17:00.

4. Wczoraj w sobotę odbyła się doroczna Msza św. przy krzyżu na Kierwiku. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować organizatorom tego wydarzenia oraz licznie zebranym uczestnikom za ich obecność i wspólne przeżycie tego nabożeństwa. Bardzo proszę o ustalenie Mszy św. przy krzyżach na Bystrzy i na Połomie.

5. Za tydzień we niedzielę 23 lipca z racji bliskości dnia świętego Krzysztofa (25 lipca) patrona kierowców podczas każdej Mszy św. (po jej zakończeniu) święcenia pojazdów. Tradycyjnie w tym dniu przy tej okazji zbiera się ofiary na pojazdy dla polskich misjonarzy.
6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page