VI Niedziela Zwykła

11.02.2024

Przeżywamy dzisiaj Szóstą Niedzielę Okresu Zwykłego.

1. Przeżywamy dzisiaj Szóstą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za rozebranie i uporządkowanie dekoracji bożonarodzeniowych.

3. W dzisiejszą niedzielę spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii świętej wraz z ich rodzicami po Mszy św. o godz. 12:00.

4. Już w tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczniemy Okres Wielkiego Postu, czas nawrócenia i pokuty a także przygotowania się na święta wielkanocne. Zapraszam bardzo serdecznie na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 10:30 i o 17:00. Przypominam, że w Środę Popielcowa obowiązuje Post Ścisły. A więc można spożywać tylko trzy posiłki, w ty jeden do syta i dwa lżejsze.

5. W związku z rozpoczynającym się Wielkim Postem zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30. Natomiast Gorzkie Żale będziemy śpiewać w każdą niedzielę pod koniec Mszy św. o godz. 10:30.

6. Za tydzień zapraszam bardzo serdecznie na spotkanie młodzieży przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 12:00
7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość.