Piąta Niedziela Wielkanocna

30.04.2023

1. Obchodzimy dzisiaj Piątą Niedzielę Wielkanocną, a zarazem Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. (10:30) Dziękuję bardzo serdecznie dzieciom pierwszokomunijnym za przybycie na dzisiejszą Mszę św. w swoich odświętnych albach.

2. W czasie całego miesiąca maja zapraszam bardzo serdecznie na Nabożeństwa Majowe po Mszy św. codziennej o godz. 17:00. A w tym tygodniu w sobotę wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8:00.

3. W tym tygodniu w sobotę 13 maja o godz. 12:00 siedmioro z naszej młodzieży z rąk ks. Infuata Adolfa Setlaka przyjmie Sakrament Bierzmowania.

A w niedzielę 14 maja dwoje chłopców podczas Mszy św. o godz. 10:00 pierwszy raz w życiu przyjmie Komunię świętą. Polecajmy ich Dobremu Bogu w naszych modlitwach.

4. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Sakramentu Bierzmowania bezpośrednie przygotowanie kandydatów w najbliższą środę po Mszy św. i nabożeństwie o godz. 17:00.

5. Natomiast Spowiedź święta dla dzieci przygotowującej się do Pierwszej Komunii św. i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, świadków, członków ich rodzin, oraz chętnych w najbliższy piątek o godz. 18:00.

6. Przygotowanie kościoła i obejścia wokół kościoła koszenie trawy przez rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz rodziców dzieci przygotowującej się do Pierwszej Komunii św. w ustalonym przez samych zainteresowanych dniu i godzinie. (Bardzo proszę o poinformowanie księdza )

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, a także inne materiały do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

8. Ogłoszenie pozaparafialne: Przyjmowanie opłat za śmieci, oraz podatków w świetlicy wiejskiej według godzin podanych na tablicy ogłoszeń (w prawym górnym rogu tablicy ogłoszeń)