top of page

Piąta Niedziela Wielkanocna

28.04.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Piątą Niedzielę Wielkanocną.

2. W środę rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Najświętszej. W miesiąc maju po Mszy św. o godz. 17:00 Nabożeństwo Majowe.

3. W tym tygodniu w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę, a wiec o 8:00, 10:30 i o 12:00. Również w tym dniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Przed każdą Msza św. okazja do skorzystania ze spowiedzi. Szczególnie przypominam o tym młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Jak zwykle w tym dniu odwiedziny chorych. Jednak nie zaczną się one wcześniej niż o 15:00.

4. W tym tygodniu Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo Wynagradzające po Mszy św. o 8:00.

5. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 Procesja Eucharystyczna. Zapraszamy także na wspólny z Matkami Różańcowymi Różaniec o godz. 10:00.

6. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 4 350 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 32 000 zł.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, a także Numer Specjalny z zakresu Historii Kościoła dotyczący Matki Najświętszej, a także Mały Gość.

8. (12:00) Dziękuję za przeczytanie liturgii słowa Robertowi Stopce i Hannie Morawskiej. W następną niedzielę proszę o przeczytanie Słowa Bożego Natana Popielarczyka i Adasia Tchórza.

bottom of page