V Niedziela Zwykła

4.02.2024

1. Przeżywamy dzisiaj Piątą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Dlatego podczas każdej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Adoracyjne. (10:30) Dziękuję Radkowi za obecność na Mszy św. w swoim odświętnym pierwszokomunijnym stroju.

3. Chciałbym także podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za rozebranie i uporządkowanie dekoracji bożonarodzeniowych.

4. Za tydzień w niedziele spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii świętej wraz z ich rodzicami po Mszy św. o godz. 12:00.

5. Przypominam także przygotowującym się do bierzmowania, że uczestnictwo w Pierwszych Piątkach Miesiąca jest dal nich obowiązkową forma przygotowania. Dlatego bardzo serdecznie zachęcam ich do korzystania z sakramentów w tym dniu.

6. W najbliższy czwartek przypada tłusty czwartek. To dla nas znak, że wielkimi krokami zbliża się czas Wielkiego Postu.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość.