Trzecia Niedziela Wielkanocna

14.04.2024

1. Obchodzimy dzisiaj Trzecią Niedzielę

2. Dzisiaj także po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Czytania na następną niedzielę: Julka Piaszczyk i Antonina Raflewska.

3. Dziękuję za usuniecie dekoracji Grobu Pańskiego rodzicom kandydatów do Bierzmowania.

4. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 2 100 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 23 300 zł.

5. Są kontynuowane prace remontowe na wewnętrznej elewacji kościoła. W związku z czym będziemy zmuszeni do korzystania przez dłuższy okres czasu ze świątyni w trakcie jej remontu.

6. Zapowiedzi Przedślubne: Patrycja Dziekońska zamieszkała w Spychowie i Marcin Gazałka zamieszkały w Farynach zapowiedź trzecia.
Oraz Ewelina Niska zamieszkała w Olsztynie i Adrian Prusaczyk zamieszkały w Olsztynie pochodzący ze Spychowa zapowiedź trzecia.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.

8. W związku z zamawianymi intencjami mszalnymi bardzo proszę o zwracanie uwagi na Msze św., które są przez nas zamówione i przybycie na tą Mszę św. W przypadku wątpliwości bądź podejrzenia pomyłki także bardzo proszę o kontakt z księdzem i dokonanie korekty. W tym celu przede wszystkim podczas ogłoszeń są wyczytywane intencje mszalne na bieżący tydzień.