top of page

Piąta Niedziela Wielkiego Postu

26.03.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Piątą Niedzielę Wielkiego Postu. Od dzisiejszej niedzieli do Liturgii Wielkiego Piątku pozostają zasłonięte krzyże w kościołach.

2. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy nasze Rekolekcje Wielkopostne. Bardzo serdecznie witamy wśród nas księdza Stanisława Szymańskiego Duszpasterza z Parafii w Kandytach, który poprowadzi tegoroczne rekolekcje. Rozpoczynające się dzisiaj rekolekcje będą trwały do wtorku włącznie. W Poniedziałek i Wtorek Msze św. O godz. 10:30 z nauką ogólną dla wszystkich. O godz. 12:15 Msza św. dla dzieci szkolnych wraz z nauczycielami i rodzicami i o godz. 18:30 Msza św. z nauką ogólną dla wszystkich. Zapraszam do wspólnego udziału. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. okazja do spowiedzi.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa święcimy palmy na pamiątkę tryumfalnego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy. Jest to także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Bogu za Dar Eucharystii. Nabożeństwa Adoracyjne podczas każdej Mszy św. o godz. 10:00 Różaniec Matek Różańcowych. Zapraszam dzieci komunijne w swoich odświętnych albach na Msze św. o 10:30.

4. Do przyszłej niedzieli włącznie są wystawione skarbonki na Kwiaty do Bożego Grobu.

5. W tym tygodniu Droga Krzyżowa o godz. 17:00, a po niej Msza św. Zapraszam serdecznie.

6. W Sobotę Pierwsza Sobota Miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające po Mszy św. o godz. 8:00.

7. Są wystawione listy na adorację w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. Są jeszcze wolne godziny.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł), Numer specjalny o Męce Pańskiej (w cenie 14 zł.) i Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.

bottom of page