top of page

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

17.04.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodząc Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składam drogim patafianom, a także naszym gościom najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim życzymy sobie zdrowia i pokoju. Najpierw w naszych sercach bo tam jest źródło wszelkiego pokoju i dobra, a w drugiej kolejności pokoju na Ukrainie w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

2. Dzisiaj Msze św. o godz. 6:00, 10:30 i o 12:00. Natomiast w Drugi Dzień Świąt tak jak w niedzielę: o 8:00, 10:30 i o 12:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12:00 poświecenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych. Zaraz po Mszy św. spotkanie z dziećmi i rodzicami.

5. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 750 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 61 800 zł. i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta.

6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w liturgiach Triduum Paschalnego, którzy posługiwali, a w szczególności tym, którzy trwali przed Najświętszym Sakramentem w czasie adoracji w Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Również dziękuję bardzo za przygotowanie kościoła do świąt. Pani Hannie Krystkiewicz oraz rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za przygotowanie Grobu Pańskiego, strażakom za pomoc i asystę w czasie procesji. Ministyramtom za wierną służbę. Dziękuję także za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i do kościoła.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, inne materiały religijne do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

8. Intencje Mszalne, oraz porządek Mszy św. w tym tygodniu. We wtorek , środę i czwartek księdza mszy św. w naszej parafii nie będzie. W sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny.

bottom of page