31.03.2024

1. Obchodząc Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składam drogim Parafianom, a także naszym gościom najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim życzymy sobie zdrowia i pokoju. Najpierw w naszych sercach, bo tam jest źródło wszelkiego pokoju i dobra, a w drugiej kolejności pokoju na w Naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

2. Dzisiaj Msze św. o godz. 6:00, 10:30 i o 12:00. Natomiast w Drugi Dzień Świąt tak jak w niedzielę: o 8:00, 10:30 i o 12:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

4. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. O 16:30 Adoracja w czasie której okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. O 17:00 Litania do NSPJ i Msza św. Przypominam o tym dniu młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

5. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające po Mszy św. o godz. 8:00.

6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne. O 10:00 różaniec z Matkami Różańcowymi.

7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12:00 poświecenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych. Zaraz po Mszy św. spotkanie z dziećmi i rodzicami.

8. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 10 700 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 19 000 zł.

9. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w liturgiach Triduum Paschalnego.

10. Zapowiedzi Przedślubne: Patrycja Dziekońska zamieszkała w Spychowie i Marcin Gazałka zamieszkały w Farynach zapowiedź pierwsza.
Oraz Ewelina Niska zamieszkała w Olsztynie i Adrian Prusaczyk zamieszkały w Olsztynie zapowiedź pierwsza.

11. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.