top of page

Niedziela Bożego Miłosierdzia

07.04.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Drugą Niedzielę Wielkanocną, która została ogłoszona przez papieża Jana Pawła II Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Z tego tytułu przeprowadzona jest dzisiaj zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Puszki są przy wejściach do kościoła.

2. Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Bogu za Dar Eucharystii, dlatego Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne. A podczas Mszy św. o 10:30 Procesja Eucharystyczna.

3. Dzisiaj także podczas Mszy św. o godz. 12:00 poświecenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych. Zaraz po Mszy św. spotkanie z tymi dziećmi.

4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Czytania na następną niedzielę: Nikola Gnatkowska i Tomasz Grzyb.

5. Bardzo proszę także o usuniecie dekoracji Grobu Pańskiego rodziców kandydatów do Bierzmowania. Wyznaczenie dnia i godziny tych prac i poinformowania o tym księdza.

6. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 2 250 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 21 200 zł.

7. Również planujemy kontynuację renowację wewnętrznej elewacji kościoła polegającej na usunięci tynków w dolnej części ścian i docelową ich wymianę. Jednak przez jakiś czas będziemy zmuszeni do korzystania z kościoła w czasie rozciągniętych w czasie prac remontowych. Proszę o cierpliwość i modlitwę w tej intencji.

8. Zapowiedzi Przedślubne: Patrycja Dziekońska zamieszkała w Spychowie i Marcin Gazałka zamieszkały w Farynach zapowiedź druga.
Oraz Ewelina Niska zamieszkała w Olsztynie i Adrian Prusaczyk zamieszkały w Olsztynie pochodzący ze Spychowa zapowiedź druga.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

bottom of page