Niedziela Świętej Rodziny

31.12.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Pierwszą Niedzielę po Bożym Narodzeniu, a wiec Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Józefa i Maryi. Z tej okazji modlimy się za wszystkie rodziny w Polsce i na świecie, aby zachęcane przykładem świętej rodziny swoją siłę i jedność odnajdywały w bliskości Chrystusa Pana.

2. Jutro pierwszy dzień Nowego Roku, w kościele obchodzony jako Święto świętej Bożej rodzicielki Maryi oraz dzień modlitw w intencji pokoju. Jutro zapraszam na Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o godz. 17:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12:00.

3. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. O godz. 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu pokuty. O godz. 17:00 Litania do NSPJ i Msza św. Przypominam młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, że obecność na Mszy św. w tym dniu i przyjęcie Komunii św. jest dla nich obowiązkową formą przygotowania.

4. W najbliższa sobotę 6 stycznia będziemy przeżywali Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Uwaga Msze święte w tym dniu o godz. 8:00, 10:30 i o godz. 15:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12:00. W czasie uroczystości poświęcenie kredy i wody, które będzie można zabrać ze sobą. Pamiętajmy o naczyńkach na wodę święcona. Podczas Mszy św. o godz. 10:30 Jasełka przedstawiane przez uczniów naszej szkoły.

5. W następną niedzielę przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne. O godz. 10:00 zapraszam na wspólny z matkami różańcowymi różaniec.

6. Od następnej niedzieli rozpoczniemy naszą wizytę kolędową Od godz. 14:00 mieszkańcy Kierwika i Bystrzy nad rzeką. Jeżeli chodzi o poniedziałek to mieszkańcy Bystrzy od godz. 10:00.

7. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W styczniu wolna intencja 27.

8. Jest do nabycia nowy podwójny numer Gościa Niedzielnego w cenie 15 zł.