Niedziela Świętej Rodziny

26.12.2021

1. Obchodzimy Drugi Dzień Świąt, a zarazem w pierwszą niedziele po Bożym Narodzeniu, którą przeżywamy jako Niedzielę Świętej Rodziny. Z tej okazji módlmy się w intencji naszej jak i wszystkich rodzin na całym świecie, aby były silne Bogiem.

2. Dzisiejsza taca już tradycyjnie jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 1 500 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 32 650 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

4. Uwaga. Na bocznym ołtarzu są rozłożone kalendarze na 2022 rok. Bardzo proszę, aby ci którzy mają taką potrzebę lub znają osoby, które mogą potrzebować takich kalendarzy, aby sobie wybrały najbardziej odpowiednie.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Jest on numerem podwójnym w cenie 10 złotych. Także chciałbym poinformować, że cena Gościa Niedzielnego, już od przyszłego numeru, będzie wyższa i będzie wynosiła 8 złotych.

6. Msze św. w dni powszednie w tym tygodniu o godz. 8:00 i 17:00. W Nowy Rok o godz. 8:00, 10:30 i o 17:00. W sylwestra jest udzielona dyspensa od zachowania postu przez Arcybiskupa. Intencje Mszalne oraz porządek Mszy św. w tym tygodniu.