IV Niedziela Zwykła

28.01.2024

1. Przeżywamy dzisiaj Czwartą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. W najbliższy Piątek 2 lutego Będziemy Przeżywali Uroczystość Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu w naszej parafii będą odprawiane o godz. 8:00, 10:30 i o godz. 18:00. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu wspieramy naszymi modlitwami i ofiarami tych, którzy poświecili swoje życie Bogu i pełnią służbę w zakonach i klasztorach. Dlatego ofiary składane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na żeńskie klasztory klauzurowe znajdujące się na terenie naszej archidiecezji. Najbliższy z ich znajduje się w Szczytnie.

3. W tym samym dniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. W związku z tym odwiedziny chorych od godz. 12:00. O godz. 17:30 wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której będzie okazja do skorzystanie z Sakramentu pokuty. Przypominam młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania, że obecność i przyjęcie sakramentów w tym dniu jest dla nich obowiązkowe. Przypominam o tym dniu także dzieciom pierwszokomunijnym.

4. Przypominam także rodzicom Dzieci pierwszokomunijnych, że po 2 lutym choinki i dekoracje bożonarodzeniowe powinny być usunięte. Bardzo proszę o ustalenie między sobą dnia i godziny tych prac.

5. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo Wynagradzające po Mszy św. o godz. 8:00.

6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne. O godz. 10:00 zapraszam na wspólny różaniec z Matkami Różańcowymi.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość.