III Niedziela Zwykła

21.01.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Trzecią Niedzielę Okresu Zwykłego

2. Powoli zbliżamy się do końca wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Jeszcze dziś i jutro i kolęda będzie zakończona. Podczas kolędy będzie można zamawiać intencje mszalne, do czego bardzo zachęcam. Jeżeli jakaś rodzina nie mogła przyjąć kapłana w oznaczonym czasie, była nieobecna, bądź z jakiejś przyczyny pominięta, a chciałaby odwiedzin kapłana, bardzo proszę o indywidualne ustalenie takiej wizyty.

3. Bardzo proszę o chwilowe wstrzymanie się ze składaniem ofiar na remont do czasu, kiedy będziemy z całą pewnością wiedzieli, że prace będą na pewno realizowane i kiedy zbiórka będzie formalnie ogłoszona.

4. Dziękuję bardzo serdecznie za życzenia oraz dowody życzliwości, a także za wspólną modlitwę oraz udział we Mszy św. z okazji moich urodzin i imienin.

5. Program kolędy w tym tygodniu:

Nd. – 21 stycznia: Os. Zacisze, Mazurska 19 od 15:00

Pn. – 22 stycznia: ul. Łąkowa, Rzeczna, Szklarnia, Niedźwiedzi Kąt, Spychowski Piec od 10:00

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł oraz nowy numer Małego Gościa w cenie 7 zł