top of page

II Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Drugą Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W związku z trwającym Wielkim Postem zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30. Natomiast Gorzkie Żale będziemy śpiewać w każdą niedzielę pod koniec Mszy św. o godz. 10:30.

3. W czasie trwania Wielkiego Postu przy wejściach do kościoła są wystawione skarbonki na ofiary na Kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na ten cel będzie można składać do Niedzieli Palmowej włącznie.

4. Także na stoliku gdzie są gazety zostały wyłożone listy na adorację Najświętszego Sakramentu w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. Bardzo proszę o wpisywanie się osób, które zechcą się zobowiązać do adoracji w obranym przez siebie czasie.

5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 16:00. W czasie adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. O 16:30 Droga Krzyżowa i o 17:00 Msza św. Przypominam młodzieży przygotowującej si e do Bierzmowania o Pierwszym Piątku i o Drodze Krzyżowej.

6. W Pierwszą Sobotę Miesiąca nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o godz. 8:00.

7. W Pierwszą Niedzielę Miesiąca Nabożeństwo Adoracyjne podczas każdej Mszy św., a o 10:30 Gorzkie Żale. O 10:00 zaprasza na wspólny różaniec z Matkami Różańcowymi.

8. Najprawdopodobniej w tym tygodniu będą realizowane prace na wieży. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji, oraz o ostrożność w korzystaniu z terenu przykościelnego.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość.

bottom of page