II Niedziela Adwentu

10.12.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Drugą Niedzielę Adwentu.

2. Msze święte codzienne zarówno poranne roratnie jaki i wieczorne w tym tygodniu będą odprawiane na plebanii, aż do soboty włącznie. Zapraszam bardzo serdecznie. Zapraszam na Msze Roratnie o godz. 7:45. Również zachęcam i zaprasza także dzieci i młodzież szkolną z lampionami. Msze św. wieczorne o godz. 17:00.

3. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu rekolekcji adwentowych. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy przygotowali potrawy, upiekli ciasta, posługiwali na plebanii, również organistom, a także wiernym licznie uczestniczącym w naszych rekolekcjach

4. Są do nabycia świeczki Caritas z przodu kościoła na bocznym ołtarzu w cenie 10 zł. Jest ich jeszcze spora ilość dlatego zachęcam do ich nabywania.

5. Bardzo proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o ustalenie dnia i godziny przygotowania kościoła do świąt Bożego Narodzenia.

6. W tym tygodniu będą rozprowadzane opłatki wigilijne wraz z kalendarzami na 2024 rok.

- w Niedzielę Koczek od godz. 14:00

- w Poniedziałek ul. 12 Stycznia, Kwiatowa i Słoneczna (od 10:00)

- we Wtorek na ul. Sienkiewicza, Jagienki i Myśliwska domki (od 10:00)

- w Środę: Spychówek, Leśna, Rybacka, Spokojna, Plac Wolności i Zielone Wzgórze (od 10:00)

- w Czwartek: Kierwik, Połom, Bystrz przy rzece (od 10:00)

- w Piątek: Kolejowa, Krótka, Osiedle Zacisze, Mazurska 19, Rzeczna , Łąkowa (od 10:00)

7. W obecną i w kolejną niedzielę Szkoła organizuje kiermasz świąteczny w kościele przy wyjściu.

8. W związku z obecnymi i przyszłymi pracami remontowymi proszę o ewentualną pożyczkę.

9. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W styczniu wolne intencje: 10, 11, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 31