top of page

I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu. Przez cały czas Wielkiego Postu będziemy przygotowywali się na dobre przeżycie tajemnicy Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa..

2. W dzisiejszą niedzielę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się da Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 12:00.

3. W związku z rozpoczętym Wielkim Postem zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16:30. Natomiast Gorzkie Żale będziemy śpiewać w każdą niedzielę pod koniec Mszy św. o godz. 10:30.

4. Od dzisiejszej niedzieli są wystawione skarbonki na ofiary na Kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na ten cel będzie można składać do Niedzieli Palmowej włącznie.

5. Także na stoliku gdzie są gazety zostały wyłożone listy na adorację Najświętszego Sakramentu w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. Bardzo proszę o wpisywanie się osób, które zechcą się zobowiązać do adoracji w obranym przez siebie czasie.

6. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować osobom zaangażowanym przy usuwaniu krzewów z terenu przykościelnego. Dziękuję tym, którzy je wyrywali, którzy je wywozili i tym, którzy uporządkowali teren po ich usunięciu.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i nowy numer Małego Gościa.

bottom of page