top of page

Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

19.03.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu. Niedzielę Radości Laetare.

2. W czasie całego Wielkiego Postu aż do niedzieli Palmowej włącznie przy wejściach do kościoła będą wystawione skarbonki na kwiaty do Bożego Grobu oraz do kościoła.

3. W tym tygodniu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:00, a po nim Msza św. Zapraszam serdecznie.

4. Już trochę późno w tym roku, ale pojawiły się listy chętnych na adoracje W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę. Zachęcam do zapisywania się.

5. W sobotę będziemy przeżywali Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam na uroczysta Mszę św. na godz. 10:30, która zostanie odprawiona w intencji Parafian.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy już za tydzień w Piąta Niedzielę Wielkiego Postu, 26 marca i będą trwać przez trzy dni, do wtorku 28 marca. Jak zwykle bardzo serdecznie proszę o pomoc w przygotowaniu posiłków dla kapłanów, a także o pomoc w przygotowaniu i obsłudze kapłanów na plebanii.

7. Zapowiedzi Przedślubne: Jakub Giżyński, kawaler zameldowany w Spychowie i Marlena Drząszcz panna, zameldowana w Księżym Lasku. Obydwoje zamieszkali w Holandii. Zapowiedź trzecia.

8. W dzisiejszą niedzielę spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 12:00.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i nowy numer Małego Gościa (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.

bottom of page