XXXIV Niedziela Zwykła

20.11.2022

1. Przeżywamy dzisiaj Ostatnią Niedzielę Roku Kościelnego, która jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Za tydzień Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, z zarazem Okres Przygotowania do Przyjścia Chrystusa na Świat, na Boże Narodzenie.

3. Dzisiaj ogłaszana w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. Naszymi ofiarami będziemy wspierać Kościół na Ukrainie.

4. Wypominki za zmarłych polecanych modlitwie Kościoła w każdy powszedni dzień przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:00,. Plan modlitwy wypominkowej w tym tygodniu:

- Poniedziałek: Sienkiewicza, Jagienki, Myśliwska

- Wtorek: Leśna, Rzeczna, Łąkowa, Pl. Wolności, Os. Zacisze, 12-go Stycznia

- Środa: Koczek, Kierwik, Spychówek, Połom

- Czwartek: Zielone Wzgórze, Szklarnia, Spokojna, Matki Różańcowe, Nieadresowane

- Piątek: Bystrz

- Sobota: Mazurska

5. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary w tym tygodniu: na remonty i projekty 50 zł (razem 4400 zł).

6. Już dzisiaj chciałbym poinformować o zbliżających się Rekolekcjach Adwentowych. Odbędą się one w dniach 5 i 6 grudnia (poniedziałek i wtorek). Bardzo proszę o zarezerwowanie sobie czasu, aby wziąć udział w tych rekolekcjach. Proszę także o pomoc w przygotowaniu tych rekolekcji, oraz pomoc w przyjęciu kapłanów na plebanii. Rekolekcje wygłosi ks. Zdzisław Nurczyk były wieloletni misjonarz w Brazylii, obecnie proboszcz w parafii w Gawrzyjałkach.