top of page

XXXIII Niedziela Zwykła

19.11.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Trzydziestą Trzecią Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Również dzisiaj obchodzimy, ogłoszony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji w kościołach są przeprowadzane zbiórki do puszek na Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

3. Dzisiaj spotkanie z młodzieżą przygotowują się do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 12:00

4. (12) Dziękujemy dzisiaj za lekturę Pisma Świętego Antoninie i Robertowi, w następnym tygodniu proszę o przeczytanie Czytań Wojciecha Wiergolińskiego i Macieja Łukasika.

5. Już za tydzień będziemy przeżywali Ostatnią Niedzielę Roku Kościelnego jaką jest Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

6. A za dwa tygodnie w Pierwszą Niedzielę Adwentu rozpoczniemy także nasze Adwentowe Rekolekcje. Jak co roku proszę o pomoc w przygotowanie posiłków dla kapłanów, którzy będą nam posługiwali. Prosiłbym o wcześniejszą informację o zamiarze przygotowania jakiejś potrawy.

7. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie modlitwa wypominkowa o godz. 17:00 a po niej Msza św. Plan modlitw wypominkowych w rozpoczynającym się tygodniu.

Pn. 20.11 - ul Juranda blok i domki

Wt. 21.11 - ul. Sinkiewicza, Myśliwska domki, Jagienki

Śr. 22.11 - ul. 12 Stycznia, Kwiatowa, Słoneczna

Cz. 23.11 - Koczek, Kierwik, Połom, Szklarnia

Pt. 24.11 - ul. Leśna, Rzeczna, Łąkowa, Pl. Wolności, Spychówek

Sb. 25.11 - ul. Kolejowa, Krótka, Ogrodowa, Spokojna, Rybacka, Os. Zacisze, Zielone Wzgórze, Matki Rożańcowe

8. Są do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i nowy numer Małego Gościa znajdujące się na stoliku za ławkami.

9. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W tym roku prawdopodobnie jak w poprzednich latach będziemy wspólnie przeżywali Msze święte Roratnie w godzinach porannych. Intencje tych Mszy świętych są ciągle dostępne.

bottom of page