top of page

XXXI Niedziela Zwykła

05.11.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Okresu Zwykłego. A także Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Bogu dzisiaj w szczególny sposób za Dar Obecności Chrystusa w Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Adoracyjnej.

2. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

3. Plan modlitw wypominkowych w rozpoczynającym się tygodniu.

- Poniedziałek 06.11 - ul. Mazurska

- Środa 08.11 - ul. Juranda blok i domki

- Czwartek 09.11 - ul. Sienkiewicza, Myśliwska domki, Jagienki

- Piątek 10.11 - ul. 12 Stycznia, Kwitowa, Słoneczna

4. W najbliższą sobotę 11 listopada będziemy przeżywali w naszej Ojczyźnie rocznicę Odzyskania Niepodległości. W szczególnie uroczysty sposób chcemy obchodzić to nasze polski święto. W związku z tym Szkoła Podstawowa w Spychowie przygotowała specjalną wieczornicę poświęconą temu wydarzeniu. Wszyscy bez wyjątku jesteśmy na nią zaproszeni we czwartek 9 listopada na godz. 18:00 do szkoły.
Natomiast 11 listopada, a wiec w najbliższa sobotę uroczysta Msza św. dziękczynna za dar odzyskania przez Polskę niepodległości o godz. 10:30. W tym dniu będzie tylko jedna Msza św., aby w ten sposób umocnić jedność naszej wspólnoty i podkreślić uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia. Zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę w intencji Naszej Ojczyzny i pokoju. Myślę, że osoby wierzące będą czuły potrzebę, aby poprzez wspólną modlitwę oraz udział we Mszy św. przeżyć ten szczególny dla nas wszystkich Polaków dzień. Zapraszam strażaków w galowych mundurach razem ze swoim sztandarem. Byłoby pięknie gdyby mógł do sztandaru strażaków dołączyć także sztandar naszej szkoły.

5. (12:00) Dziękujemy za lekturę Pisma św. Tomaszowi i Nikoli. W następną niedzielę proszę o przeczytanie Czytań Mszalnych Joannę Lenkiewicz i Julię Piaszczyk.

6. Są do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość i Gość Specjalny znajdujące się na stoliku za ławkami.

7. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W tym roku jest jedna intencja w czasie rekolekcji adwentowych 5 grudnia o godz. o 12:15

bottom of page