top of page

XXXI Niedziela Zwykła

30.10.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj 31 Niedzielę Zwykłą w Ciągu Roku i Ostatnią Niedzielę Października umownie obchodzoną jako Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczyli się i troszczą o dobro i piękno naszej świątyni.

2. W miniony piątek zostało zorganizowane porządkowanie terenu przykościelnego. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tych pracach. Dziękuję za zaangażowanie oraz za poświęcony czas i wysiłek dla dobra naszego kościoła.

3. Każda rodzina otrzymała formularze wypominkowe. Wypełnione formularze bardzo proszę o zwracanie do księdza na tacę bądź do skrzynki pocztowej. Osoby, które nie otrzymały formularzy wypominkowych, bądź chciałyby otrzymać dodatkowy formularz mogą je wziąć z bocznego ołtarza.

4. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w tym dniu w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00 i 10:30. Procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu od godz. 12:00 rozpoczynając od krzyża. Po procesji okazja do poświęcenia pomników.

5. W Dzień Zaduszny modlimy się za zmarłych: Będzie tylko jedna Msza św. o godz. 17:00 w której będziemy modlić się za tych, którzy odeszli do wieczności z naszej parafii i z naszych rodzin w minionym roku, a także za polecanych wspólnej modlitwie kościoła, za tych zmarłych, których imiona wypisaliśmy na specjalnych karteczkach.

6. Od czwartku 3 listopada Modlitwy wspominkowe za zmarłych polecanych modlitwie Kościoła w każdy powszedni dzień o godz. 17:00, a po niej Msza św. Program zostanie podany we Wszystkich Świętych.

7. W Piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od 11:00. Adoracja od 16:30. Wypominki o 17:00 i Msza św. Zapraszam szczególnie dzieci pierwszokomunijne do przystąpienia do spowiedzi i komunii św. A także młodzież przygotowującą się do Bierzmowania dla której obecność i przyjęcie sakramentów w tym dniu jest obowiązkowa.

8. W sobotę Pierwsza Sobota Miesiąca Nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o godz. 17:00.

9. Za tydzień w niedzielę Pierwsza niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne, a o 10:30 w przypadku ładnej pogody Procesja Eucharystyczna. O godz. 10:00 różaniec Matek Różańcowych. Zapraszam dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię św. w swoich odświętnych albach na Mszę św. o 10:30.

10. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary w tym tygodniu: na remonty i projekty 450 zł (razem 4 200 zł).

bottom of page