top of page

XXVII Niedziela Zwykła

08.10.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Siódmą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

3. Trwa miesiąc październik. Zapraszam bardzo serdecznie na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz. 17:00.

4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszam młodzież klas 6 i 7 na spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcie Sakramentu Bierzmowania.

5. Do wielu z naszych domów dotarły już formularze wypominkowe. Zostały one pozostawione w naszych skrzynkach pocztowych. Dlatego bardzo proszę o sprawdzenie naszych skrzynek. Jeżeli jednak do jakiejś rodziny nie dotarł formularz zawsze można się zgłosić do księdza bądź wziąć czysty formularz z bocznego ołtarza. Wypełnione formularze można zwracać bądź bezpośrednio do księdza, na tacę, bądź można pozostawić w skrzynce pocztowej przy plebanii. Podczas całego miesiąca listopada będziemy wspólnie modlić się za naszych zmarłych według klucza adresowego. Dlatego rozprowadzone koperty z formularzami zostały zaadresowane. Jeżeli ktoś będzie używał czystego formularza z bocznego ołtarza bardzo proszę o wpisanie swojego adresu.

6. W Dzień Zaduszny zapraszam na Mszę św. o godz. 10:30, która zostanie odprawiona za tych zmarłych, których wypiszemy na specjalnych karteczkach znajdujących się z tyłu kościoła na stoliku za ławkami. Po wypisaniu zmarłych bardzo proszę o pozostawienie karteczek w koszyczku.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł, Gość Specjalny w cenie 14 zł i Mały Gość w cenie 7 zł. oraz inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

8. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W tym roku są jeszcze wolne intencje w czasie rekolekcji adwentowych 3, 4 i 5 grudnia.

bottom of page