top of page

XXV Niedziela Zwykła

24.09.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Piątą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30, i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

3. W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:00 święcenie różańców Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. A po Mszy św. spotkanie z tymi właśnie dziećmi.

4. Za tydzień przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Adoracyjne, a podczas Mszy św. o godz. 10:30 jeżeli będzie sprzyjająca pogoda Procesja Eucharystyczna. Zapraszam dzieci, które przyjęły Pierwszą Komunię św. na Mszę św. o godz. 10:30 w swoich odświętnych strojach. A na 10 zapraszam do wspólnego różańca wraz z Matkami różańcowymi.

5. Przy wejściu do kościoła są rozstawione skarbonki na ofiary przeznaczone na renowację zewnętrznych drzwi kościoła. Kto będzie chciał będzie mógł wspomóc sfinansowanie tych prac.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł i Mały Gość w cenie 7 zł. inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

7. Sąsiednia parafia w Świętajnie organizuje dwudniową pielgrzymkę do Kodnia. Konkretne informacje na tablicy ogłoszeń.

bottom of page