top of page

XXIX Niedziela Zwykła

22.10.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. W ubiegłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego była przeprowadzona zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jeszcze dzisiaj można złożyć ofiarę na ten cel do rozstawionych skarbonek przy wejściach do kościoła

3. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

4. Trwa miesiąc październik. Zapraszam bardzo serdecznie na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz. 17:00.

5. Do wielu z naszych domów dotarły już formularze wypominkowe. Jeżeli jednak do jakiejś rodziny nie dotarł formularz zawsze można się zgłosić do księdza bądź wziąć czysty formularz z bocznego ołtarza. Wypełnione formularze można zwracać bądź bezpośrednio do księdza, na tacę, bądź można pozostawić w skrzynce pocztowej przy plebanii.

6. W Dzień Zaduszny zapraszam na Mszę św. o godz. 10:30, która zostanie odprawiona za tych zmarłych, których wypiszemy na specjalnych karteczkach znajdujących się z tyłu kościoła na stoliku za ławkami. Po wypisaniu zmarłych bardzo proszę o pozostawienie karteczek w koszyczku.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł, Gość Specjalny w cenie 14 zł i Mały Gość w cenie 7 zł oraz inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

8. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W tym roku są jeszcze wolne intencje w czasie rekolekcji adwentowych 3, 4 i 5 grudnia.

bottom of page