top of page

XXIX Niedziela Zwykła

16.10.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj 29 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj przeżywamy także XXII Dzień Papieski w Naszej Ojczyźnie pod hasłem „Blask Prawdy” wspominając wielkiego naszego rodaka św. Jana Pawła II papieża. Już tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do specjalnych skarbonek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Zapraszam na niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o 12:00. I na codzienne Msze św. poranne o godz. 8:00 i wieczorne o godz.17:00. Z wyjątkiem czwartku. Msza św. w czwartek o godz. 10:30.

3. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe zaraz po zakończeniu Mszy św. o godz. 17:00.

4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Powoli zbliżamy się do końca prac remontowych na tynkowanych blendach elewacji zewnętrznej kościoła. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia tych prac i sprawnego rozliczenia, jak również w intencji wniosku na remont dachu naszego kościoła.

6. Zostały dostarczone do naszych domów koperty z formularzami wypominkowymi. Proszę na kopercie wypisać swoje dane adresowe, gdyż według klucza adresowego będą one odczytywane. Można je zwrócić bezpośrednio do księdza, na tacę, bądź do skrzynki pocztowej. Ofiary, które będziemy składać przy okazji wypominek będą przeznaczone na prace remontowe i projekty. Jeżeli ktoś nie otrzymał formularza są one dostępne na bocznym ołtarzu.

7. Tak jak było w ubiegłym roku 2 listopada będziemy się modlili za zmarłych. Msza św. będzie odprawiona w intencji zmarłych których chcielibyśmy wspomnieć wypisując na karteczkach, które są na stoliku z tyłu kościoła. Również zostanie odprawiona za zmarłych, którzy odeszli od nas do wieczności w minionym roku.

8. Można już zamawiać Intencje Mszalne na następny rok. Wypisując na karteczce z podaniem daty i godziny oraz numeru telefonu kontaktowego. Na styczeń można zamawiać bezpośrednio u księdza.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, Gość Specjalny o Miłosierdziu Bożym w cenie 12 zł.

bottom of page