top of page

XVI Niedziela Zwykła

23.07.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Szesnastą Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, a także III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

2. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii przybyłych gości, którzy na czas swojego letniego wypoczynku wybrali nasze piękne okolice. Życzymy miłego i udanego odpoczynku.

3. Zapraszam na Msze św. niedzielne w czasie wakacji: w miesiącu lipcu i sierpniu o godz. 8:00, 10:30, i 18:30, a w dni powszednie o godz. 8:00 i o 17:00.

4. Wczoraj w sobotę odbyła się doroczna Msza św. przy krzyżu na Koczku. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować organizatorom tego wydarzenia oraz licznie zebranym uczestnikom za ich obecność i wspólne przeżycie tego nabożeństwa.

5. W dzisiejszą niedzielę z racji bliskości dnia świętego Krzysztofa (25 lipca) patrona kierowców podczas każdej Mszy św. (po jej zakończeniu) święcenia pojazdów. Zaraz po Mszy św. prosimy o podejście do swoich pojazdów. Tradycyjnie w tym dniu przy tej okazji zbiera się ofiary na pojazdy dla polskich misjonarzy. Dar swój można złożyć do koszyczków przy wyjściu z kościoła.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page