top of page

XVI Niedziela Zwykła

17.07.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj 16 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Witamy wśród nas przybyłych do na gości, a także naszych stałych bywalców. Cieszymy się, że jesteście z nami i możemy wspólnie przeżywać tę uroczystą Msze św. niedzielną.

3. Przypominam, że Msze św. niedzielne w lipcu i w sierpniu odprawiane są o godz. 8:00, 10:30 i o 18:30. W dni powszednie o godz. 8:00 i 17:00.

4. Od trzech lat w naszej parafii święcenie pojazdów jest czasowo związane ze Wspomnieniem św. Krzysztofa. W związku z tym za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. Święcenie Pojazdów. Zapraszam wszystkich zmotoryzowanych do kościoła swoimi pojazdami. Tradycyjnie zbiera się w tym dniu ofiary na pojazdy dla polskich misjonarzy.

5. Zapowiedzi przedślubne: Konrad i Joanna Rischawe z domu Okoń oboje zamieszkali w Wiedniu zapowiedź druga.

6. Trwa dezynsekcja oraz kampania zbiórki środków na dezynsekcję. Do tej pory zebrano na ten cel 69 260 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta parafii.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

8. Msze św. w tym tygodniu będą na plebanii.

bottom of page