XIV Niedziela Zwykła

09.07.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Czternastą Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Zapraszam na Msze św. niedzielne w czasie wakacji: w miesiącu lipcu i sierpniu o godz. 8:00, 10:30 i 18:30, a w dni powszednie o godz. 17:00.

3. Bardzo proszę o ustalenie Mszy św. przy krzyżach na Bystrzy i na Połomie.

4. Chciałbym podzielić się informacjami dotyczącymi planowanych i realizowanych prac w naszym kościele.

- Jak zauważyliśmy zostały zabrane drzwi wejściowe do renowacji.

- Został złożony wniosek o dofinansowanie malowania oraz renowacji okien z Polskiego Ładu.
- Również w ostatnim czasie został złożony wniosek do Urzędu Marszałkowski przez Lokalną Grupę Działania na dofinansowanie remontu pokrycia dachowego na wieży kościoła.

- Własnym sumptem został odnowiony krzyż misyjny.

- No i nie mówiłem tego wcześniej, ale chciałbym poinformować, że wniosek złożony do MKiDN na remont dachu naszego kościoła nie uzyskał wymaganej ilości punktów i z tego tytułu nie otrzymaliśmy dotacji na ten cel.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.