top of page

Trzynasta Niedziela Zwykła

30.06.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Trzynastą Niedzielę Zwykłą

2. Zakończyliśmy nasze Misje święte przeżywając wczoraj uroczystości odpustowe. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu misji oraz naszego odpustu. Dziękuję misjonarzom, organistom, osobom, które przygotowały kościół i plebanię oraz posiłki. Wszystkim, którzy przygotowywali i ofiarowali potrawy oraz produkty żywnościowe, bądź złożyli na ten cel swoje ofiary. Tym, którzy wiernie każdego dnia uczestniczyli we mszach i nabożeństwach misyjnych.

3. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Nie ma odwiedzin chorych. O 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do skorzystania ze spowiedzi. Przypominam o tym dniu dzieciom pierwszokomunijnym oraz młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania.

4. W sobotę, 6 lipca, przypada 23. rocznica śmierci ks. Władysława Duszy. Zapraszam na Mszę św. w jego intencji na 10:30. W podziękowaniu za jego posługę jest to Msza św. od nas wszystkich parafian.

5. Z racji Pierwszej Soboty po Mszy św. za ks. Władysława Nabożeństwo Wynagradzające.

6. Za tydzień, w Pierwszą Niedzielę Miesiąca, podczas każdej Mszy św. Adoracja, a o 10:30 procesja eucharystyczna. O 10:00 zapraszam na wspólny różaniec z Matkami Różańcowymi. Zapraszam Dzieci Pierwszokomunijne w swoich odświętnych albach na mszę św. o 10:30.

7. Od następnej niedzieli wchodzi porządek wakacyjny Mszy św. niedzielnych. Będą one odprawiane o godz. 8:00, 10:30 i o 18:30

8. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 1 200 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 52 200 zł.

bottom of page