top of page

Trzecia Niedziela Wielkanocy

23.04.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Trzecią Niedzielę Wielkanocy. Trwamy w radości Zmartwychwstałego Pana rozważając Tajemnicę Chrystusowego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią.

2. Dzisiaj są obchodzona Uroczystości Odpustowe ku czci św. Wojciecha w Parafii Gawrzyjałki (w naszym dekanacie). W związku z tym odwiedziny chorych (tych, których odwiedzam w niedzielę) o późniejszej porze między 15 i 16.

3. Za tydzień w Czwartą Niedzielę Wielkanocy będziemy obchodzili Niedzielę Dobrego Pasterza dziękując Bogu za powołania do służby Bożej, a także za kapłanów, którzy swoja posługą zbliżają nas do tajemnicy Chrystusa.

4. Zbiórka z ostatniej niedzieli przyniosła razem 540 zł. Wszystkim ofiarodawcom na Caritas Archidiecezji Warmińskiej w imieniu obdarowanych składam serdeczne podziękowanie.

5. 13 maja młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Infułata Adolfa Setlaka, a 14 mają dzieci naszej parafii po raz pierwszy przyjmą Komunię świętą. Otoczmy ich swoją modlitwą.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Mały Gość, Gość Specjalny, a także inne materiały religijne do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

bottom of page