top of page

Szósta Niedziela Zwykła

12.02.2023

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Szóstą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. W najbliższy czwartek przypada Tłusty Czwartek, który przypomina nam, że zbliżamy się powoli do końca karnawału i rozpoczęcia Wielkiego Postu.

3. Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego z racji Święta Matki Bożej z Lourdes. Z tej racji została odprawiona Msza św. w intencji chorych, a także został udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na tę Msze św. Spora grupa uczestnicząca w tej Mszy św. potwierdza, że są potrzebne tego typu dni w naszej wspólnocie.

4. Dzisiaj zostanie przeprowadzona zbiórka na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Ofiary będzie można składać do puszek wystawionych przy wejściach do kościoła. Ponieważ zbiórka nie została wcześniej zapowiedziana ofiary na ten cel będzie można złożyć także w następną niedzielę.

5. Za tydzień w niedzielę 19 lutego spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kościele po Mszy św. o godz. 12:00. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i ( Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.

bottom of page