Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

26.02.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Jeżeli są osoby, które chciałyby, aby kapłan odwiedził ich z posługa sakramentalna w ten dzień bardzo proszę o kontakt z księdzem. Z racji Pierwszego Piątku Miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godz. 16:30. W czasie adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. O godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po niej Msza św. Przypominam o tym dniu w szczególny sposób młodzieży, która przygotowuje się do Bierzmowania, aby skorzystała z Sakramentu Pokuty i przyjęła Komunie św.

3. W Pierwszą Sobotę Miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 Nabożeństwo Wynagradzające Najświętszej Maryi Pannie.

4. Za tydzień będziemy przeżywali Pierwszą Niedzielę Miesiąca dziękując Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, oraz Nabożeństwo Adoracyjne. O godz. 10:00 różaniec Matek Różańcowych. Pod koniec Mszy św. o 10:30 Gorzkie Żale połączone z Nabożeństwem Adoracyjnym. Bardzo serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 10:30 dzieci pierwszokomunijne w swoich odświętnych albach.

5. W czasie całego Wielkiego Postu aż do niedzieli Palmowej włącznie przy wejściach do kościoła będą wystawione skarbonki na kwiaty do Bożego Grobu, oraz do kościoła.

6. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w Piąta Niedzielę Wielkiego Postu, 26 marca i będą trwać przez trzy dni, do wtorku 28 marca. W czasie Rekolekcji Wielkopostnych są jeszcze wolne intencje na Mszach o godz. 12:00.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i ( Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.