top of page

Niedziela Chrztu Pańskiego

07.01.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończąc liturgiczny Okres Bożego Narodzenia rozpoczyna liturgiczny Okres Zwykły. Tradycyjnie jednak trwamy w radości i atmosferze Bożego Narodzenia do 2 lutego do Uroczystości Matki Bożej Gromnicznej.

2. Dzisiaj przeżywamy Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne.

3. Od dzisiaj rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszych domach zwana kolędą. Bardzo proszę o obecność podczas wizyty możliwie wszystkich domowników. Jeżeli jakaś rodzina nie będzie w stanie przyjąć kapłana w oznaczonym czasie proszę o kontakt telefoniczny i ustalenie jak najdogodniejszego terminu. Podczas kolędy będzie można zamawiać intencje mszalne, do czego bardzo zachęcam.

4. Już pierwsze ofiary na remont naszego kościoła wpłynęły, za które serdecznie dziękuję. Jednak bardzo proszę o chwilowe wstrzymanie się ze składaniem ofiar do czasu, kiedy będziemy z całą pewnością wiedzieli, że prace będą na pewno realizowane i kiedy zbiórka będzie formalnie ogłoszona.

5. Program kolędy w tym tygodniu:

Niedz. – 07 stycznia: Kierwik, Bystrz; rodziny: Kurzyńska, Biedka i Skwiot od 14:00

Pon. – 08 stycznia: Bystrz rozpoczynając od Dąbkowskich i mieszkańców przy tawernie od 10:00

Wt. – 09 stycznia: ul. Mazurska cała rozpoczynając od torów od 10:00

Śr. – 10 stycznia: ul. Juranda cała od Placu Wolności w stronę Mrągowa od 10:00

Cz. – 11 stycznia: ul Sinkiewicza i Jagienki od 10:00

Pt. – 12 stycznia: ul. Leśna, Rybacka, Spokojna, Zielone Wzgórze od 10:00

Sb. – 13 stycznia: ul. Kolejowa, Plac Wolności od 10:00

Nd. – 14 stycznia: Koczek rozpoczęcie od rodziny Sakowskich od 14:00

Pn. – 15 stycznia: ul. Słoneczna i Myśliwska blok 9 od 10:00

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

bottom of page