top of page

Jedenasta Niedziela Zwykła

16.06.2024

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj Jedenasta Niedziela Okresu Zwykłego.

2. W dni powszednie zapraszam na Msze św. o godz. 8:00 i 17:00 z wyjątkiem piątki i soboty w te dni Msze św. wieczorne o godz. 16:00 a po Mszy o 17:00, nabożeństwo czerwcowe, nie będzie nabożeństwa w piątek i w sobotę

3. Już w następną niedzielę rozpoczniemy nasze Misje Święte. Bardzo proszę o zarezerwowanie sobie czasu i o liczny i gorliwy udział w tych naszych spotkaniach. Będą one prowadzone przez ojca Jarosława i ojca Wojciecha, są Pallotynami, którzy pracują w Szymonce niedaleko Mikołajek. Ojca Jarosława już znamy z naszych rekolekcji adwentowych, a ojca Wojciecha poznamy już wkrótce. Już dzisiaj pragną podziękować tym, którym przygotowanie oraz dobry przebieg Misji leży głęboko na sercu. Dziękuję za okazaną już pomoc i za pomoc deklarowaną. Misję święte zakończą się w piątek, a w sobotę będziemy przeżywali nasze uroczystości odpustowe. Jak zwykle proszę o pomoc w przygotowaniu zarówno misji jak i Uroczystości odpustowych.

4. W tym tygodniu zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszam na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 12:00 kończącą Rok Szkolny, a równocześnie będzie to Msza św. Misyjna dla Dzieci i Młodzieży.

5. Trwa zbiórka na prace remontowe kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 1 450 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 48 550 zł.

6. Ks. Arcybiskup powołał Szkołę Katechistów. Każda parafia powinna mieć swojego kandydata, który wziął by udział w programie tej właśnie szkoły. Bardzo proszę o zgłaszanie swoich kandydatur.

bottom of page