Druga Niedziela Wielkiego Postu

05.03.2023

1. Przeżywamy dzisiaj Drugą Niedzielę Wielkiego Postu, a także Pierwszą Niedzielę Miesiąca dziękując Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo Adoracyjne. (10:30) Pod koniec tej Mszy św. Gorzkie Żale połączone z Nabożeństwem Adoracyjnym. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym za przybycie na Mszę św. w swoich odświętnych albach.

2. W czasie całego Wielkiego Postu aż do niedzieli Palmowej włącznie przy wejściach do kościoła będą wystawione skarbonki na kwiaty do Bożego Grobu oraz do kościoła.

3. W tym tygodniu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:30, a po nim Msza św. Zapraszam serdecznie.

4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w Piąta Niedzielę Wielkiego Postu, 26 marca i będą trwać przez trzy dni, do wtorku 28 marca. Jak zwykle bardzo serdecznie proszę o pomoc w przygotowaniu posiłków dla kapłanów, a także o pomoc w przygotowaniu i obsłudze kapłanów na plebanii.

5. Zapowiedzi Przedślubne: Jakub Giżyński, kawaler zameldowany w Spychowie, i Marlena Drząszcz panna, zameldowana w Księżym Lasku. Obydwoje zamieszkali w Holandii. Zapowiedź pierwsza.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i ( Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.