8 Niedziela Zwykła

27.02.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy Ósmą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 1000 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 53 750 zł i 2000 Euro. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

3. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, również inne materiały religijne oraz różańce do wzięcia na ławie przy ołtarzu bocznym,. Są foldery duchowej adopcji dziecka poczętego.

4. Dzisiaj w niedzielę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 12:00. Zapraszam także rodziców tej młodzieży.

5. W dzisiejszą niedzielę jak i w najbliższą środę zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy.

6. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. w tym dniu z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8:00, 10:30 i o 17:00. Taca w tym dniu będzie stanowiła naszą jałmużnę wielkopostną. Obowiązuje w tym dniu post ścisły.

7. W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00, w czasie adoracji okazja do spowiedzi. O 16:30 Droga Krzyżowa i Msza św. Przypominam o drodze krzyżowej i o tym dniu dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. , a także młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, dla której obecność w tym dniu na Mszy św. i przyjęcie sakramentów jest obowiązkową formą przygotowania.

8. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo wynagradzające.

9. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne. Zapraszam Dzieci pierwszokomunijne w odświętnych albach na Mszę się o godz. 10:30. O godz. 10:00 Różaniec Matek Różańcowych.

10. Zachęcam do wspólnego przeżywania i uczestnictwa we Mszy św. codziennej. Msze codzienne odprawiane są one o godzinie 8:00 i o 17:00.

11. Jeszcze dzisiaj koncert w Sali Konferencyjnej Nadleśnictwa Spychowo o godz. 17:00. Plakat w gablocie.