20.02.2022

1. Przeżywamy Siódmą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 1450 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 52 750 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

3. Dzisiaj spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. oraz z ich rodzicami po Mszy św. o godz. 12:00.

4. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i nowy numer Małego Gościa, również inne materiały religijne oraz różańce do wzięcia na ławie przy ołtarzu bocznym. Są foldery duchowej adopcji dziecka poczętego. Na bocznym ołtarzu obrazki z modlitwą o beatyfikację Ojca Wenantego.

5. Za tydzień w niedzielę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszam także rodziców tej młodzieży.

6. Zachęcam do wspólnego przeżywania i uczestnictwa we Mszy św. codziennej. Msze codzienne odprawiane są one o godzinie 8:00 i o 17:00.