13.02.2022

1. Przeżywamy Szóstą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 850 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 51 300 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

3. Za tydzień w niedzielę spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. oraz z ich rodzicami po Mszy św. o godz. 12:00.

4. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, również inne materiały religijne do wzięcia na ławie przy pianinie. Jest jeszcze jeden kalendarz z Janem Pawłem II, a także foldery duchowej adopcji dziecka poczętego.

5. Zachęcam do wspólnego przeżywania i uczestnictwa we Mszy św. codziennej. Msze codzienne odprawiane są one o godzinie 8:00 i o 17:00.

6. Nasze Rekolekcje Wielkopostne będą się odbywały pod koniec marca. Są jeszcze wolne intencje mszalne w czasie rekolekcji i w związku z tym można je zamawiać.