06.02,2022

1. Przeżywamy Piątą Niedzielę Okresu Zwykłego. Pierwsza niedziela miesiąca. W szczególny sposób dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za Dar Eucharystii. W związku z tym nabożeństwo Adoracyjne podczas każdej Mszy św. (10:30) Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym za przybycie w swoich odświętnych albach. Również ich rodzicom, że o tym pamiętali.

2. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 400 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 50 450 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

3. W minionym tygodniu zostały uprzątnięte dekoracje bożonarodzeniowe. Serdeczne podziękowania kieruję pod adresem rodziców dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. za ich poświęcony czas i wysiłek.

4. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, również inne materiały religijne do wzięcia na ławie przy pianinie. Są jeszcze dwa kalendarze z Janem Pawłem II.