top of page

4 Niedziela Wielkiego Postu

27.03.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu. Laetare czyli Niedzielę Radości.

2. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca Nabożeństwo Adoracyjne podczas każdej Mszy św. o 10:00 różaniec Matek różańcowych. Zapraszam dzieci Pierwszokomunijne na 10:30 w odświętnych albach.

3. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 1 000 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 59 450 zł. i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania.

4. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Mały Gość i Gość Specjalny i inne materiały religijne do wzięcia z przodu na ławie przy bocznym ołtarzu.

5. Przez okres Wielkiego Postu do Niedzieli Palmowej są wystawione skarbonki na Kwiaty do Bożego Grobu. Można składać swoje ofiary na ten cel przy wyjściu z kościoła.

6. Również na stoliku z tyłu kościoła są rozłożone listy osób, które zobowiążą się do adoracji Pana Jezusa w Wielki Piątek w Ciemnicy i w Wielką Sobotę w Grobie Pańskim.

7. Caritas Polska jest inicjatorem przygotowania paczek, które zostaną zawiezione na Ukrainę. Dla chętnych listy produktów, które powinny znaleźć się w paczce leżą się na bocznej ławie, kartony na pleban.

8. W czasie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne. W niedziele pod koniec Mszy św. o godz. 10:30 Gorzkie Żale. W Piątek z racji Pierwszego Piątku Miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 oraz okazja do spowiedzi, o 16:30 Droga Krzyżowa i o 17:00 Msza św.

9. Od jutra aż do środy będziemy przeżywać nasze Rekolekcje Wielkopostne. Msze św. o 10:30, o 12:00 dla dzieci szkolnych wraz z rodzicami i o 18:30. Spowiedź we Wtorek i Środę pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. Rekolekcje wygłosi Proboszcz z Drogoszy ks. Jarosław Smulski.

10. Odwiedziny chorych z racji rekolekcji i pierwszego Piątku w środę od godz. 13:30.

bottom of page