top of page

4 Niedziela Adwentu

18.12.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Czwartą, ostatnią niedzielę naszego adwentowego przygotowania się i oczekiwania na przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa. Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od świąt Bożego Narodzenia.

2. Msze św. roratnie w tym tygodniu będą się od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 7:45. Natomiast 24 grudnia w sobotę Msza św. Roratnia rano o godz. 8:00. Bardzo serdecznie na te Msze św. przygotowujące nas na przyjście Chrystusa Pana zapraszam.

3. W minionym tygodniu wpłynęło 100 zł na potrzeby kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie dowody życzliwości. Zbliża się koniec roku kalendarzowego. Przypomnę, że składając darowizną na rzecz kultu religijnego, można ją sobie odliczyć od podatku. (Informacja na karteczkach)

4. Jeżeli ktoś jeszcze potrzebuje opłatek może się po niego zgłosić bądź na plebanię, bądź do zakrystii.

5. Świeczki Caritas do nabycia ławie bocznej z prawe strony kościoła. Cena świeczki w tym roku wynosi 10 zł. Zachęcam do nabywania tych świec, tak żeby nam nie pozostały na przyszły rok.

6. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz rodzicom kandydatów do bierzmowania oraz samym kandydatom, że dzisiaj o godz. 16:00 wspólne dekorowanie kościoła na święta Bożego narodzenia. Jeżeli jest ktoś chętny, kto chciałby pomóc to serdecznie zapraszam.

7. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Narodzenia. Pasterka o godz. 24:00, w Pierwszy Dzień Świąt Msze św. o godz. 10:30 i 12:00 (w Pierwszy Dzień Świąt nie będzie Mszy św. o godz. 8:00). W Drugi Dzień Świąt Msze św.: o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na KUL.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i nowy numer Małego Gościa, na stoliku za ławkami. Od dzisiejszej Niedzieli cena Małego Gościa wynosi 7 zł.

bottom of page