top of page

3 Niedziela Wielkanocna

1.05.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dzisiaj Trzecią Niedzielę Wielkanocną, trwając w radości Zmartwychwstałego Pana.

2. Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. (10:30) Dziękuję dzieciom, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. za przybycie w swoich odświętnych albach.

3. W związku z rozpoczynający się miesiącem majem nabożeństwa majowe po mszy św. codziennej o godz. 17:00.

4. W najbliższy wtorek będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski 3 maja, a także rocznicę uchwalenia konstytucji. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę; o 8:00, 10:30 i o 12:00. Serdecznie zapraszam.

5. W tym tygodniu także Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00. O 17:00 litania do Matki Bożej i Msza św. Przypominam młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, że obecność i przyjęcie sakramentów w tym dniu są dla nich obowiązkowe.

6. W Pierwszą Sobotę Miesiąca nabożeństwo wynagradzające NMP po Mszy św. o godz. 8:00.

7. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 600 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 63 000 zł. i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta parafii.

8. Zapowiedzi Przedślubne: Anna Wojciechowska, Maksymilian Stopka oboje zamieszkali w Ostrołęce Zapowiedź Druga

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

bottom of page