26 Niedziela Zwykła

26.09.2021

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj 26 Niedzielę Zwykłą w Ciągu Roku.

2. Msze św. niedzielne tylko w niedzielę o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 8:00 i 17:00. Zapraszam wszystkich, którzy mogą, aby korzystali z dobrodziejstwa codziennej Mszy św. oraz Komunii św.

3. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, nowy numer Małego Gościa, a także jest jeszcze 1 egzemplarze Specjalnego Gościa Niedzielnego poświęcony nowym błogosławionym w cenie 10 zł.

4. W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00, w czasie adoracji okazja do spowiedzi. O 17:00 Litania do Serca Pana Jezusa i Msza św. Przypominam o tym dniu dzieciom pierwszokomunijnym, które obchodzą Pierwsze Piątki Miesiąca, a także młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, dla której obecność w tym dniu na Mszy św. i przyjęcie sakramentów jest obowiązkową formą przygotowania. (Są osoby, które mimo rozpoczętego przygotowania jeszcze się nie zgłosiły)

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo wynagradzające.

6. W najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 17:00 i różańcu zebranie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

7. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne, a podczas Mszy św. o godz. 10:30 procesja eucharystyczna. Zaprasza Dzieci pierwszokomunijne w odświętnych albach na Mszę się o godz. 10:30. O godz. 10:00 Różaniec Matek Różańcowych.

8. Za tydzień w niedzielę święcenie różańców dzieciom, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii świętej podczas każdej Mszy św.

9. Najbliższe wolne intencje; w listopadzie; 10, 16, 26, 27.