top of page

1 Niedziela Adwentu

27.11.2022

Niedzielne ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Pierwszą Niedzielę Adwentu. Tym samym rozpoczynamy Nowy Rok Kościelny, a zarazem nowy okres liturgiczny Adwent, który ma nas przygotować na przyjście Chrystusa Pana na dobre przeżycie Uroczystości Bożego Narodzenia.

2. Zapraszam na Msze Roratnie w tym roku o godz. 17:00. Oczywiście z lampionami. Będą także wystawione świeczki z osłonkami dla tych, którzy będą chcieli z nich skorzystać.

3. W Pierwszy Piątek Miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 11:00, adoracja od 16:30 do 17:00 podczas której okazja do spowiedzi. Msza św. o godz. 17:00. Przypominam o tym dniu Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz Pierwszokomunijnym dzieciom.

4. Pierwsza Sobota Nabożeństwo wynagradzające po Roratach o godz. 17:00.

5. Pierwsza Niedziela Miesiąca podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne na 10:30 w albach. O 10:00 Różaniec Matek Różańcowych.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na prace remontowe. W minionym tygodniu wpłynęło 100 zł na potrzeby kościoła.

7. Opłatki wigilijne będą dostarczone do naszych domów rozprowadzane w następującym porządku:

- Poniedziałek: Kolejowa, Krótka, Ogrodowa Mazurska

- Wtorek: Plac Wolności, Jeziorna, Spokojna, Zielone Wzgórze, Juranda 1, i Juranda domki

- Środa: Sienkiewicza, Jagienki, Myśliwska, Myśliwska Bloki

- Czwartek: Spychówek, Leśna, Zacisze, Kwiatowa, Słoneczna, 12 Stycznia.

- Niedziela: Koczek

8. Świeczki Caritas do nabycia z przodu na ławie przy bocznym ołtarzu.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, na stoliku za ławkami.

10. Już za tydzień, bo 5 i 6 grudnia (poniedziałek wtorek), będziemy przeżywać nasze Rekolekcje Adwentowe. Bardzo proszę o takie ułożenie swoich planów, aby móc wziąć udział w dwóch dniach tych rekolekcji. Również już teraz proszę o pomoc w przygotowaniu posiłków dla księży i pomoc w obsłudze na plebanii.

bottom of page