top of page
< Back

XXVIII Niedziela Zwykła

9.10.2022

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dzisiaj 28 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Zapraszam na niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o 12:00. I na codzienne Msze św. poranne o godz. 8:00 i wieczorne o godz.17:00.

3. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe zaraz po zakończeniu Mszy św. o godz. 17:00.

4. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski w Naszej Ojczyźnie wspominając św. Jana Pawła II papieża. Już tradycyjnie w tym dniu będziemy zbierali ofiary do specjalnych skarbonek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

5. Uwaga. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

6. W minionym tygodniu zostały złożone ofiary: na dezynsekcję 250 zł (razem 75 560), i na prace remontowo-budowlane 1000 zł. (razem 2900 zł.) Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom. Proszę o modlitwę w intencji prowadzonych prac, oraz planów, które będziemy chcieli realizować.

7. Zostały dostarczone do naszych domów koperty z formularzami wypominkowymi. W tym roku nie są one adresowane dlatego proszę na kopercie napisać swoje dane z adresem, gdyż według klucza adresowego będą one odczytywane. Można je zwrócić bezpośrednio do księdza, na tacę, bądź do skrzynki pocztowej. Ofiary, które będziemy składać przy okazji wypominek będą przeznaczone na prace remontowe i projekty.

8. Tak jak było w ubiegłym roku 2 listopada będziemy się modlili za zmarłych. Msza św. o godz. 10:30 będzie odprawiona w intencji zmarłych których chcielibyśmy wspomnieć wypisując na karteczkach, które są na stoliku z tyłu kościoła. Natomiast Msza św. wieczorna zostanie odprawiona w intencji tych zmarłych, którzy odeszli w minionym roku z naszej parafii i z naszych rodzin.

9. Można już zamawiać Intencje Mszalne na następny rok. Wypisując na karteczce z podaniem daty i godziny oraz numeru telefonu kontaktowego.

10. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, również Mały Gość w cenie 5 zł, Gość Specjalny o Miłosierdziu Bożym w cenie 12 zł, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page