top of page
< Back

XXVII Niedziela Zwykła

2.10.2022

XXVII Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dzisiaj 27 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, a także Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne. (10:30 Dziękuję Dzieciom Pierwszokomunijnym za przybycie na Mszę św. w swoich odświętnych albach jako wyraz dziękczynienia Panu Bogu za Komunię świętą.

2. Zapraszam na niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o 12:00. I na codzienne Msze św. poranne o godz. 8:00 z wyjątkiem czwartku Msza św. w czwartek o godz. 7:00 i wieczorne o godz.17:00.

3. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe zaraz po zakończeniu Mszy św. o godz. 17:00.

4. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi. O godz. 17:00 różaniec i Msza św. Przypominam młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, że obecność na Mszy św. i przyjęcie sakramentów jest dla nich obowiązkowa w tym dniu.

5. W minionym tygodniu zostały złożone ofiary na prace remontowo-budowlane i projekty w wysokości 1100 zł. (razem 1900 zł.) Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom. Proszę o modlitwę.

6. W najbliższym czasie zostaną dostarczone do naszych domów koperty z formularzami wypominkowymi. W tym roku nie będą one adresowane dlatego proszę na kopercie napisać swoje dane z adresem, gdyż według klucza adresowego będą one odczytywane. Ofiary, które będziemy składać przy okazji wypominek będą przeznaczone na wkład własny parafii na remont blend, oraz na pokrycie kosztów projektu na remont dachu.

7. Można już zamawiać Intencje Mszalne na następny rok. Wypisując na karteczce z podaniem daty i godziny oraz numeru telefonu kontaktowego.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, również Mały Gość w cenie 5 zł., Gość Specjalny o Miłosierdziu Bożym w cenie 12 zł, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page