top of page
< Back

XXVI Niedziela Zwykła

01.10.2023

XXVI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Szóstą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Dzisiaj także przypada Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii.

3. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie w tym tygodniu o godz. 8:00 i 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

4. Rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Najświętszej i modlitwie różańcowej. Zapraszam bardzo serdecznie na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz. 17:00.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Jeżeli są osoby, które chciałyby skorzystać z takich odwiedzin, a dotąd nie korzystały proszę zgłoszenie takiej osoby u księdza. Od godz. 16:30 okazja do spowiedzi. O 17:00 Msza św., a po nim nabożeństwo różańcowe. Zapraszam w szczególny sposób młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania dla której jest to forma ich przygotowania do tego sakramentu.

6. Z racji Nabożeństwa Różańcowego Nabożeństwa Wynagradzającego w tym miesiącu nie będzie.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł i Mały Gość w cenie 7 zł. inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

8. Uwaga. Można zamawiać już intencje Mszalne na następny rok. W ty roku są jeszcze wolne intencje 20 i 21 listopada, a także podczas rekolekcji adwentowych w dniach 3,4 i 5 grudnia.

bottom of page