top of page
< Back

XXIV Niedziela Zwykła

11.09.2022

XXIV Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dzisiaj 24 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, a także rozpoczynamy XII Tydzień Wychowania, który będzie przeżywany pod hasłem: „Ja jestem drogą prawdą i życiem.”

2. Zapraszam na niedzielne Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o 12:00. I na codzienne Msze św. o godz. 8:00 i o 17:00 z wyjątkiem wtorku. Msze św. we wtorek będzie tylko rano o godz. 8:00.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami i Dziećmi Przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.

4. W minionym tygodniu zostały złożone ofiary na dezynsekcję w kwocie 350 zł. (Do tej pory na dezynsekcję zebrano 74 810 zł i 2000 Euro.) Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary.

5. W minionym tygodniu został dokończony projekt budowlany remontu dachu naszego kościoła i został złożony wniosek do UOZ-u w Olsztynie o pozwolenie na te prace. Koszt projektu wyniósł 5 tys. zł i został pokryty z środków własnych parafii.

6. Również chciałbym poinformować, że w tym tygodniu rozpoczną się prace renowacji tynkowanych blend elewacji zewnętrznej kościoła. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, również Mały Gość w cenie 5 zł, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page