top of page
< Back

XXIII Niedziela Zwykła

10.09.2023

XXIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Trzecią Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Dzisiaj także rozpoczynamy XIII Tydzień Wychowania obchodzony pod hasłem Wspólnota słuchająca i ewangelizująca.

3. W dniu dzisiejszym zostanie wyniesiona do chwały ołtarzy cała rodzina Ulmów, która oddała swoje życie za udzielenie schronienie Żydom w czasie okupacji.

4. Zapraszam na Msze św. Niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 17:00. Dodatkowe Msze św. według wyznaczonych intencji mszalnych.

5. W dzisiejsza niedzielę podczas każdej Mszy św. święcenia plecaków oraz przyborów szkolnych zarówno przedszkolaków jak i uczniów klas starszych.

6. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z rodzicami i dziećmi, którzy w tym roku szkolnym będą się przygotowywały do Pierwszej Komunii świętej.

7. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z uczniami klas 6 i 7. Zapraszam także ich rodziców na rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

8. Przy wejściu do kościoła są rozstawione skarbonki na ofiary przeznaczone na renowację zewnętrznych drzwi kościoła. Kto będzie chciał będzie mógł wspomóc sfinansowanie tych prac.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł i Mały Gość w cenie 7 zł oraz inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

10. Sąsiednia parafia w Świętajnie organizuje dwudniową pielgrzymkę do Kodnia. Konkretne informacje na tablicy ogłoszeń.

bottom of page