top of page
< Back

XXII Niedziela Zwykła

28.08.2022

XXII Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dzisiaj 22 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Witamy wśród nas parafian a także przybyłych gości.

3. Od przyszłej niedzieli zostaje wprowadzony nowy porządek Mszy św. Niedzielnych. Msze św. Niedzielne będą odprawiane o godz. 8:00, 10:30 i o 12:00.

4. W tym tygodniu we czwartek 1 września Uroczystość Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. Msza św. Rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny o godz. 9:00. Bardzo serdecznie zapraszam na tę Mszę św. uczniów, grono pedagogiczne, rodziców, pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli także.

5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od 9:00, Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16:00 i okazja do spowiedzi, o 17:00 litania do NSPJ i Msza św. Przypominam i zapraszam Dzieci Pierwszokomunijne oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

6. W Pierwszą Sobotę Miesiąca po Mszy św. o godz. 8:00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

7. W Pierwszą Niedzielę Miesiąca podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 Procesja Eucharystyczna. Zapraszam Dzieci Pierwszokomunijne w odświętnych albach na Mszę św. o 10:30. O 10:00 Różaniec Matek Różańcowych.

8. Również w następną niedzielę święcenia plecaków z przyborami na każdej Mszy św. Nie tylko uczniów klas pierwszych, zapraszam także przedszkole, a także uczniów pozostałych klas z plecakami.

9. Dziękuję ofiarodawcom za przekazane ofiary na dezynsekcję kościoła. W minionym tygodniu wpłynęło 650 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 73 710 zł i 2000 Euro. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na nasz kościół jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta.

10. W najbliższym czasie zostaną rozpoczęte prace nad renowacja tynkowanych blend na zewnętrznej elewacji kościoła

11. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, nowy numer Małego Gościa w cenie 5 zł, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page