top of page
< Back

XXI Niedziela Zwykła

27.08.2023

XXI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Uwaga od następnej niedzieli zmiana porządku Mszy św. Niedzielnych. Od września zapraszam na Msze św. niedzielne o godz. 8:00, 10:30 i 12:00, a w dni powszednie o godz. 8:00 i o 17:00.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Jeżeli są chętne osoby, aby ksiądz ich odwiedził z posługa sakramentalną w ten dzień bardzo proszę o zgłoszenie takiej osoby. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30. W czasie adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. O 17:00 Litania do NSPJ i Msza św. Przypominam o tym dniu szczególnie dzieciom pierwszokomunijnym, które obchodzą Pierwsze Piątki Miesiąca.

4. W Sobotę Pierwsza Sobota Miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające NMP po Mszy św. o godz. 8:00.

5. Za tydzień w niedzielę Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o 10:30 procesja eucharystyczna. O godzinie 10:00 wspólny różaniec z Matkami Różańcowymi. Zapraszam Dzieci pierwszokomunijne na 10:30 w swoich odświętnych strojach pierwszokomunijnych.

6. Zastanawiam się nad wprowadzenie Mszy św. niedzielnej w sobotę wieczorem z myślą o tych, którzy pracują w niedzielę. Bardzo bym prosił o jakieś sugestie tych, którzy byliby zainteresowani taka Mszę św. o jakiej godzinie najlepiej miałaby być ona odprawiana.

7. Przez najbliższych kilka niedziel przy wejściu do kościoła będą rozstawione skarbonki na renowację zewnętrznych drzwi kościoła. Kto będzie chciał będzie mógł wspomóc sfinansowanie tych prac.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł, nowy Mały Gość

bottom of page