top of page
< Back

XVIII Niedziela Zwykła

06.08.2023

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji 6 sierpnia przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego.

2. Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o godz. 10:30 procesja eucharystyczna. (10:30)Dziękuję bardzo serdecznie Radkowi za przybycie na dzisiejsza Mszę w swoim odświętnym pierwszokomunijnym stroju.

3. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii przybyłych gości, wypoczywających w naszej okolicy. Życzymy miłego pobytu.

4. Zapraszam na Msze św. niedzielne w czasie wakacji: w miesiącu lipcu i sierpniu o godz. 8:00, 10:30 i 18:30, a w dni powszednie o godz. 8:00 i o 17:00.

5. W najbliższa sobotę w Spychowie będzie się odbywał kolejny konkurs sygnalistów. Uroczysta Msza święta z tej okazji będzie odprawiona w naszym kościele w sobotę o godz. 16:00. Bardzo serdecznie na tę Msze św. zapraszamy.

6. Trwa miesiąc sierpień. Zachęcam do solidarności z tymi, którzy cierpią z powodu tego strasznego nałogu i trwania w trzeźwości w tym miesiącu, aby duchowo wspierać ich przez naszą braterską postawę.

7. W poniedziałek i wtorek będzie przeprowadzony drugi etap dezynsekcji w naszym kościele.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł, inne materiały religijne są darmowe, do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page