top of page
< Back

XIII Niedziela Zwykła

02.07.2023

XIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Trzynastą Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, a równocześnie Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Adoracyjne, a o godz. 10:30 Procesja Eucharystyczna.

2. Zapraszam na Msze św. w czasie wakacyjnym: w lipcu i sierpniu: w niedziele na godz. 8:00, 10:30 i 18:30, a w dni powszednie o godz. 17:00.

3. Wczoraj przeżywaliśmy Uroczystości Odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia naszego odpustu. Dziękuję osobom, które przygotowały posiłek i ciasta. Paniom posługującym na plebani, Osobom, które uporządkowały teren przykościelny. Osobom, które złożyły swoje ofiary oraz wszystkim, którzy wzięli czynny udział w naszych uroczystościach: organistce i organiście za oprawę muzyczną oraz śpiew, panu niosącemu krzyż, paniom niosącym feretrony, ministrantowi, który posługiwał przy ołtarzu, osobom czytającym Słowo Boże. Dziękuję za wspólny i liczny udział w tych uroczystościach.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Wystawienie Najświętszego Sakramenty i Adoracja od godz. 16:30. W czasie adoracji okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. O godz. 17:00 Litanie do NSPJ i Msza św. Zaprasza wszystkich, a w szczególności dzieci pierwszokomunijne do skorzystania z Sakramentu Pokuty i przyjęcia Komunii św.

5. Bardzo proszę o ustalenie Mszy św. przy krzyżach w Kierwiku, Bystrzy i Połomie.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page